Informace k našemu táboru :

konaného ve dnech

..........

Kontakt na tábor:  Kontaktní mobil číslo 732 436 085 bude každý den zapnut od 18.00 do 19.00 hodin!

Adresa tábora: Skautský tábor Ohnišov okr. Rychnov nad Kněžnou 517 84

Webové stránky obce:  www.ohnisov.cz

Nakládání náklaďáku:  ....... v 16.00 hodin u klubovny na Skalce. Prosíme rodiče o pomoc. Děkujeme za ochotu.

Odjezd na tábor:  ....... v 9.00hodin od klubovny na Skalce. Sraz na Skalce jest v 8.30 hodin.

Návštěvní den: Na žádost rodičů a po dohodě byl zrušen!

Odjezd z tábora: Bude v sobotu ......... Příjezd náklaďáku do Ohnišova mezi 9.30 - 10.00 hodin.   Předpokládaný příjezd ke klubovně bude v odpoledních hodinách. Po příjezdu rozešleme všem rodičům sms. Protože vše se musí uklidit, tak nedokážeme přesně určit hodinu příjezdu ke klubovně.

Vůdce tábora:   Ondřej Prouza - Sumeček mob. 732 436 085

Vedení tábora:  Lukáš Kůlda - Hopsa mob. 721 958 863

Nezapomeňte: že každý účastník tábora musí mít zdravotní průkaz, prohlášení rodičů, průkazku pojištěnce a potvrzení od doktora že se může zúčastnit tábora!!!

Další užitečné informace :

Podmínky pro účast : 1, Splněná nováčkovská zkouška 2, Celoroční docházka nejméně 75%
  3, Splněný určený počet bodů v I. stupni 4, Skautský kroj a hnědé kraťasy
  5, Vhodný oblek k táborové hře 6, Zaplacení táborového poplatku

Táborový řád  Povinnosti směn  Denní řád  Seznam vybavení  Mapa tábora Předběžná přihláška