Klubovna na Skalce :

Naše skautská chata se nachází v ulici na Skalce, což je okraj našeho města.

Chata má bohatou tradici, neboť ji postavili naši bratři skauti již v roce 1947.Od této doby nám věrně slouží a ačkoli několikrát změnila majitele, vždy se k nám vrátila do vlastnictví.

 Chata je rozdělena na 2 velké místnosti, což slouží jako klubovny. Každá klubovna má ještě malou komůrku, která funguje jako sklad. Ve vybavení kluboven jsou stoly, židle, skříně a kamna. V naší klubovně je možno použít rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu a ve výbavě máme základní kuchyňské nádobí. Voda zde zavedená není a je nutno ji po dohodě se sousedy v kanystrech dovážet ze vzdálenosti asi 50 metrů. K mytí slouží umyvadlo umístěné v předsíni, kam se musí voda dolívat. WC máme ekologické a je umístěno v kůlně za klubovnou, která byla v roce 1991 přistavena za chatou na skladování táborového materiálu a na palivo do kamen. 

 Při přespání v klubovně na zemi na karimatkách, je klubovna schopna pojmout asi 15 lidí. Pokud by se použila i vedlejší místnost, kapacita se zdvojnásobí. Podle rozhodnutí střediskové rady, činí poplatek za osobu a noc 10Kč.

 V případě zájmu o ubytování v naší klubovně můžete kontaktovat vůdce oddílu, nebo vůdce střediska.

Vůdce střediska :

Jiří Regner - Ivín

Tel: 491 462 395

 

Náměstí T.G. Masaryka 93 Mob: 602 437 115
  Červený Kostelec 549 41  

Tady je několik fotografií z naší klubovny :

  Vůdcovské křeslo   Družinové a oddílové vlajky   Družinové nástěnky