Zápis z oddílové rady

Přítomni: Sumeček, Hopsa, Vitamín

Omluveni: Roy

1)      Hlášení
Hopsa nedodal hlášení za poslední dva měsíce. Na dodání hlášení má čas do 28.2. Sumeček zpracuje tyto hlášení a zašle je co nejdříve Royvi.

2)      Stezky
Propozice jsou vytištěné a uložené na skalce k použití při plnění stezek. Vitamín vytiskne tabulku s body aby jsme věděli jak se daří plnit nováčkovská zkouška.

3)      Stav oddílového účtu
Hopsa od Holuba zjistil jaký je náš stav oddílového účtu. Nynější stav je 10.529 Kč.

4)      Objednávka z excalibur army
Ještě se rozhodne kdy se sprcha objedná.

5)      Pozemek pod klubovnou
Na střediskové radě má Sumeček opět připomenout, že by se mělo konečně něco začít dít ve věci okolo naší klubovny respektive pozemkem pod ním.

6)      Tábor
Bylo rozhodnuto, že letošní tábor bude putovní. Do příští rady nastudují Vitamín a Sumeček jaké jsou podmínky pro putovní tábory. Dále si každý připraví dvě konkrétní lokality kde by se mohl náš tábor konat. Obě lokality by od sebe neměly být příliš vzdálené. Sumeček kontaktuje sestry z 1.dívčího oddílu, o tomto rozhodnutí.

7)      Nový člen
Sumeček zajistí základní kontaktní údaje od Tomášových prarodičů.

8)       Nábor 2012
Letos musíme nabrat nové členy do našeho oddílu aby mohl opět začít fungovat jako oddíl. Nábor se provede na začátku školního roku 2012/2013 ve třídách. Slečna Hůlková se nabídla, že by pro nás zpracovala prezentaci v PP. Nábor si pod sví křídla vzal Vitamín, který se opět bude start o plnění úkolů.

9)      Plánování akcí
Na popud Vitamína se rada rozhodla, že se budou plánovat větší akce až na 3 měsíce dopředu. Víkendové akce se budou řešit 2 měsíce dopředu. Vitamín se dobrovolně zavázal, že bude dohlížet na plnění úkolů na akce.

10)  Akce (víkendové)

17.3. Filmový festival Expediční kamera  od 17 hod kino Luník  vstupné: 80 Kč