Zápis z oddílové rady

Přítomni: Sumeček, Roy, Vitamín

Omluveni: Hopsa

1)      Hlášení
Hopsa a Vitamín zašlou hlášení do úterý 31.1. a do středy ho Sumešek zašle Royvi.

2)      Stezky
Je potřeba vytisknout propozice po plnění stezek. O tisk se postará Hopsa. Dále je potřeba na schůzkách plnit body do stezek.

3)      Stav oddílového účtu
Hopsa dostal za úkol zjistit aktuální zústatek na oddílovém účtu do příští rady.

4)      Objednávka z excalibur army
Odsouhlasilo se zakoupení vojenské sprchy za 1500 Kč. Sumeček z jistí možnosti dopravy.

5)      Pozemek pod klubovnou
Na střediskové radě jsem upozornil, že se opět v naší věci nic neděje. Bylo mi přislíbeno, že se tím Ivín bude zabývat.

6)      Tábor
tábor se bude konat pouze pokud bude dostatečný počet dětí. Téma letošního tábora je vojenská tématika. Tuto tématiku bude zpracovávat Roy. Sumeček koukne jaké jsou ceny pecek. Závazné přihlášky rozdat už v květnu.

7)      Akce

11.2. Skautský karneval ve Lhotě

25. – 26.2. Bruslení a přespání v klubovně
                  9:00 Sobotu u klubovny na Skalce