Zápis z oddílové rady

Přítomni: Sumeček, Hopsa, Vitamín, Roy

Omluveni:

1)      Hlášení
Hlášení za poslední 3 měsíce předělá do nového dokumentu a zašle to následují středy Royvi.

2)      Stezky
 Dokončení stezek se přesouvá do konce tohoto roku. Vitamín slíbil, že přes vánoční svátky dokončí stezky a po novém roce se rozdají členům oddílu. Tímto se také odkládá  plnění nováčkovské zkoušky.

3)      Registrace
V daném termínu se podařilo vybrat registrační poplatek od všech aktivních členů a vedoucích. SEAL  se doregistrují po novém roce.

4)      Vánoční schůzka
příprava: 22.12. od 17 hod na skalce
Byly pozváni tito lidé: Šislerovi, ET,Béďa,Motor,Fanda . Dárky pro návštěvy zajišťují vedoucí.

Program: zahajovací rituál, zelenina pro zvířata, bingo, poznávání filmových hlášek, Tombola, rozdávání dárků, ukončení

Úkoly: Sumeček – Papírky na tombolu, bingo, přinést betlémské
            Hospa – Koupit 10m prodlužku se 5-ti zásuvkami, klasickou rozdvojku, 4x rychlí špunty, chipsy, klíče od dívčí klubovny
             Roy – vzít notebook, ukázky z filmů,