Zápis z oddílové rady

Přítomni: Sumeček, Hopsa, Vitamín, Roy

Omluveni:

1)      Hlášení
Sumeček přepíše bodování z října do nového bodování a to co v nejkratším termínu. Bodování od družin, přišli všechny, ovšem některé pouhý den před oddílovou radou, poprosil bych tedy aby se k Sumečkovi dostávali hlášení co nejdřív.

2)      Stezky
 Stezky se rozdělí na 4 stupně ( nováčkovská, I.., II. a III . stupeň) , zruší se vodácké dovednosti, jsou  pro nás zbytečné. Vitamín je pověřen vytvořením 3.-tího stupně z vybraných bodu 1. a 2. stupně. Vytištěný seznam bodů nováčkovské zkoušky dodá na skalku do 13.11.

3)      Sloučení schůzek
Jelikož došlo k úbytku členů na páteční schůzce budou páteční schůzky zrušeni a družina netopýrů dočasně zrušena. Všichni zbylí netopýři budou chodit na schůzky ve středu a to od 16.11.2011. Rádcové družiny jsou Vitamín a Hopsa.

4)      Nováčkovská zkouška
Nováčkovskou zkoušku musí splnit každý ze stávajících členů a to do konce roku 2011. Tento termín je podmíněn dalším fungováním v 2.oddílu. Plnění nováčkovské zkoušky bude probíhat během schůzek.

5)      Registrace
Termín odevzdání peněz z registrace je do konce listopadu. K datu oddílové schůzky zaplatili Orlík, Bejk, Šáša a Godhaj. Registraci SEAL zajišťuje Sumeček.

6)      Topení
V rámci uspoření dříví se koupí uhlí a v zimních měsících se bude topit zásadně uhlím. Koupi uhlí zajistí Sumeček a Hopsa.

7)      Vánoční prodej
Na vánoční prodej se letos jako každoročně budou vyrábět pomerančové svíčky a čokoládové postavičky. Výrobky se budou vyrábět při schůzkách. Materiál zajišťuje Hopsa a Vitamín.

8)      AKCE

17.11.
Hrabání listí v parku ABS. Podrobnosti v minulém hlášení.

27.11. Bazén v Trutnově informace budou na  webových stánkách.

4.12. Oddílová rada u Vitamína od 18 hod

Zapsal Sumeček