Zápis z oddílové rady

Přítomni: Sumeček, Hopsa, Vitamín,

Omluveni: Roy

1)      Hlášení
Zpracovávat hlášení už nebude Vitamín, ale Sumešek. Hlášení pošle Royvi do 7.10..

2)      Stezky
 Stezka byla předložena v tištěné formě. Je potřeba ještě formát písma a následně vytisknout dostatečný počet kopií. To zařídí Vitamín s Royem. Vitamín se nabídnul, že naskenuje a  rozešle skrypta ke stezkám.

Bylo rozhodnuto: Každý ze stávajících členů včetně těch, kteří mají slib musí dokončit nováčkovskou zkoušku do Března (rysové) a vlčata budou mít na splnění celý skautský rok. Nový členové budou mít na splnění 3 měsíce. Zbytek podmínek uvedených ve stezce je závazný.

3)      Táborové vyúčtování:
Hopsa zjistí, kdy přibližně dostaneme dotace. Přesné částky z účtu a zůstatek z tábora bude sdělen na příští radě. Vyúčtování bude odevzdáno do 3.10. Ivanovi.

4)      Celoroční zaměření:
Zajišťuje Vitamín. Celoroční bodování zašle do 9.10. Zaměření na říjen je : Skautský zákon, heslo,státní hymna, znak, vlajka, Skautský kroj, pozdrav , okolí klubovny a bydliště.

5)      Poděkování rodičům :
Oddíl zakoupí vybraným rodičů malý dárek jako poděkování za pomoc při přípravě tábora. To zajišťuje Hopsa.

6)      Registrace :
Jako každý rok je potřeba vybrat peníze na registraci a to : 400Kč od členů a 500 Kč za vedoucí a Drala. A to do konce listopadu.

7)      Akce:

13.10. Postavte školu v Africe  sraz před papírnictvím v 8:00
Budou vybráni 4 lidé, kteří budou omluveni ve škole a budu vybírat v ulicích peníze na školu v africe. Omluvenky zajistí Ivín.

5.11. Sadba lípy – další informace budou zděleny.

17.11 Hrabání listí v parku ABS

23.12. Betlémské světlo