Zápis z oddílové rady

Přítomni: Sumeček, Hopsa, Vitamín,Vasil

Omluveni: Roy

1)      Hlášení
Hlášení za březen byla zpracována a odeslána Royvi a za měsíc duben bude hlášení posláno do 8.5. Tedy dodejte všechna chybějící hlášení do 6.5..

2)      Skříňka
Stav skříňky je výborný.

3)      Tábor – celotáborová hra
 Navrhne se dívčímu oddílu aby byla celotáborová hra společná. Společná schůzka kde se rozdají úkoly bude v takovém termínu abychom se tam sešli všichni a to do konce května.

4)      Dodělání přístřešku
Prkna jsou již téměř hotová. Prosím br.Roy aby co v nejbližší době objednal krytinu na střechu. Je potřeba i naplánovat brigádu, při které se dá dohromady podlaha a štít. A při té příležitosti by se posekala také tráva. O zajištění a plánování bych poprosil Roy.      .

5)      Návrat k původnímu programu
Je nutné dodat Vitamínovy staré stezky aby mohl vypracovat celoroční program a upravil body pro budoucí stezku. To vše je potřeba udělat do konce Srpna.

6)      Oddílové batohy
Jelikož se Roy nezúčastnil porady je tento bod stále otevřený.

7)      Brigády na ocase
Ohledně zavedení brigádnických hodina na klubovně na ocase je celá oddílová rada pro.

8)       Akce:

14.-15.5. Proběhnou Svojsíkovy závody  v Polici nad metují. ZRUŠENA