Oddílová rada

Přítomni: Sumeček, Hopsa, Vitamín, Roy

Omluveni: Vasil

1)      Hlášení
Není zpracované hlášení z listopadu ani z prosince. To je zapříčiněno nedbalostí. Doufám, že v následujících měsících se toto zlepší. Bylo domluveno, že se hlášení budou posílat br. Vitamínovi do konce týdne (NE).
Datum dodání hlášení je do Pátka 7.1. 11. To platí pro br. Vasila, Hopsu a Sumečka

2)      Registrace
Registrace se vybírá do 13.1.11. Upozorněte prosím rodiče všech dětí, které ještě nezaplatily aby tak učinili co nejdříve a to nejlépe mě osobně. V obou družinách nezaplatilo poplatek zhruba polovina členů.

3)      IS
Sumeček byl autorizován jako vůdce. A byl mu poskytnut přístup do IS.

4)      Skautské stezky
Byly rozdány a došlo k důkladnému proškolení a v použití stezek.

5)      Proběhlé akce
Do příštích akcí by bylo potřeba lepší komunikace mezi vedoucíma, aby se neopakovalo několikanásobné změny dat ohledně akcí.

6)      Dotace
Dotace nám byla poskytnuta v plné výši tedy 75% z investovaných prostředků. Díky tomu budeme v letošním roce moci dodělat přístřešek nad kuchyní. Detaily se budou dohadovat později..

7)      Hory
Br.Hopsa si vzal na starosti zjistit informace o možnostech ubytování na horských chatách Dakota a Sokolka.

8)      Akce

22.1. Bazén Informace budou upřesněny co nejdřív

31.1. Oddílová rada od 18 hod u br. Roy ( je možnost že br. Roy bude v práci takže případně se to upraví tak abychom se sešli v co největším počtu).

Zapsal Sumeček