Oddílová rada

Přítomni: Sumeček, Hopsa, Vitamín,

Omluveni: Roy, Vasil

1)      Hlášení
Je nutno zaslat Vitamínovi docházku za poslední měsíc.
Rysové: 10.11. , 17.11., 24.11.
Netopýři: 5.11. , 12.11. , 19.11.
a to nejpozději do 1.12.

2)      Hlášení ze střediskové rady
Poslední z hlášení bylo ze střediskové rady bylo zasláno Sumečkem všem členů, kterým se nezasílá.

3)      Oddílové finance a dotace
Stav našeho účtu je zhruba 15 tis. Kč, dotace byla podána a následně čekáme jestli nám ji dají. Datum kdy budeme vědět jestli nám dotace byla přidělena zjistí Sumeček.

4)      Skautské stezky
Vlčácké stezky byly dodány a jsou uloženy na skalce. Skautské stezky, cesta ohně, byly úspěšně doobjednány. Stezky se rozdají všem při vánoční schůzce. Sumeček zajiťuje platbu faktury z oddílového účtu.

5)      Google kalendář
Docílilo se, že nám už všichni bratříčci odpovídají na účast na akcích. S dalšími funkcemi bude postupně seznamována celá oddílová rada. Toto zajišťuje Vitamín.

6)      Stav oddílového účtu
Registrace se vybírá se začíná vybírat od tohoto týdně. Maximální datum kdy se musí peníze odevzdat je 13.1.2011. Pokud někdo nezaplatí nebude registrován a bude tím vyloučen z řad oddílu. Registrační poplatek je stanoven na:
Vlčata a skauti: 400Kč
Vedení a SEAL : 500Kč
Výběr zajišťuje  Sumeček.
Nováčkům se musí předat přihláška, poučení o práci s osobními daty a při této příležitosti vybrat i fotky. Jde jen o členy Netopýrů tak to zajišťuje Vasil. Potřebné dokumenty předá dle potřeb Sumeček.

7)      Vánoční schůzka
Proběhne 18.12. na Skalce od 16:00 do 19:00. Příprava proběhne dopoledne od 9:00 do 12:00. Přípravy se účastní celý oddíl. S sebou: Kahánek, kroj (oddílové triko), cukrový, nějakou zeleninu pro zvířátka, věci do tomboly, dárky.
Pozvánky: zasílá Roy (pozvaní: Šislerovi, E.T., Motor, Béďa)
Dárky pro pozvané: Roy – Šislerovi, Sumeček – E.T., Vitamín – Motor, Hopsa – Béďa,
                               Vitamín, Hopsa (Unidárky)
Program: Zahájení, Scénky, Bingo( Vitamín),Poznávací hru (Roy), Potraviny zvířátkům, Tombola (Vitamín), Rozdávání dárků, Ukončení

8)      Betlémské světlo
Opět budeme stavět teepee pro betlémské světlo. Odvoz tyčí 22.12. v 18 na Skalce), stavění proběhne 23.12. v 8:00 na náměstí. Služku máme od 16 hod. Službu a stavění zajišťuje Sumeček a Hopsa.

9)      Vánoční prodej
Výrobky pro vánoční trh odevzdáváme do 11.12.. Bourání trhů je od 11 hod. jen pro vybrané jedince, zajišťuje Sumešek.

10)  Akce
12.12. Vánoční prodej
18.12. Vánoční schůzka od 16 hod na Skalce
23.12. Betlémské světlo od 16 hod (pro službu)
28.12. Sáňkování na Prodance od 14:00 do 16:00. S sebou: igelitové pytle, pekáče

31.12. Výlet na Junáckou vyhlídku ........ Bližší informace budou předány později.

Zapsal Sumeček