Oddílová rada

Přítomni: Sumeček, Hopsa, Vitamín,Vasil

Omluveni: Roy

1)      Hlášení
 Dodat do konce týdne 7.11... Původní formulář bude nahrazen novým a jednodušším formulářem. Zajišťuje br. Vitamín.

2)      Hlášení ze střediskové rady
Aby všichni členové oddílové rady měli přehled o činnosti střediska zavázal se br. Sumeček tíž, že bude posílat všechna hlášení ze střediskových rad i ostatním členů oddílové rady.

3)      Schůzka s rodiči
Proběhlá schůzka s rodiči kvůli pořádání výletu na hory a vylučování ze schůzek. Rodiče souhlasili s výchovným postupem, který tak nabyl účinnosti. Ohledné výletu na hory má více informací br. Vitamín.

4)      Skautské stezky
Seznam s počty členů, potřebnými kusy stezek a počty stezek, které jsmou potřeba nakoupit dodá ještě dnes br.Sumeček br. Vitamínovi. Dále bylo rozhodnuto, že stezky budou rozdány členům jako vánoční dárek při vánoční schůzce.

5)      Google kalendář
Stále se pracuje na úspěšném zavedení do oddílu. Dochází bohužel i k tomu, že někteří z našich br. nepotvrzují svojí účast a tím to je žádám aby na tyto informační emaily adekvátně reagovali.

6)      Stav oddílového účtu
Br. Hopsa stále nedodal stav oddílového účtu, takže stále nevíme s jakýma prostředky disponujeme. Br.Hopsa zajistí do 12. 11. aktuální stav našeho účtu, ale především zjistí v jakém stádiu jsou dotace na srub. Toto vše dále pošle jako souhrnnou zprávu celé oddílové radě.

7)      Dodělání střechy na srubu
Poprosil bych br. Roye aby kontaktoval br. Sumečka a domluvily se jak vyřešit situaci ohledně navrtání a posledních dvou půdnic.

8)      Fotky na internetu
Profilné fotky, byly úspěšně změněny. Poprosil bych také br.Roye aby změnil Br.Vasilovi jméno z Ondřej na Jakub v kolence „Vedení“.

9)      Skaut IS
Br. Sumeček stále nemá přístup jako administrátor v rámci vůdce oddílu. Zajišťuje br. Roy.

10)  Akce
20.11.Turnaj v cvrkání kuliček. Sraz je u klubovny na ocase v 8:00. S sebou cvrnkací kuličky, pití, malou svačinu.

28.11. Oddílová rada. koná se u Hopsy v 17:30.

Zapsal Sumeček