Oddílová rada

Přítomni: Sumeček, Hopsa, Vitamín, Roy

Omluveni: Vasil

1)      Informace o členech
Chybí osobní údaje o Janu Regnerovi. Br. Vasil zařídí na schůzce.

2)      Celoroční bodová soutěž
Bylo odsouhlaseno prodloužení času odevzdávání úkolů. Rádci budou na schůzkách informovat své členy o úkolech. Úkoly jsou také umístěné na webu.

3)      Byly vzneseny námitky kvůli docházce a organizačních nedostatcích. Výsledkem diskuze bylo, že akcí se bude pokaždé účastnit maximální počet vedoucích a omluvou se berou jen vážné rodinné nebo zdravotní potíže.

4)      Hlášení ze schůzek
Bude realizováno elektronickou formou a odevzdávat do konce týdne konání schůzky.

5)      Vylučování ze schůzek
Se zhoršováním chování některých členů se odsouhlasilo, okamžité vyloučení ze schůzek. Rodiče budou poučeni na společné schůzce dne 15.10. v 18:00. Po vyloučení člena ze schůzky se rodičům zašle informační smska a v případě nutnosti si rodič pro dítě také dojet na schůzku okamžitě po doručení smsky.

6)      Táborové vyúčtování bylo úspěšně odevzdáno.

7)      Google kalendář
Návrh zavedení google kalendáře byl přijat. Zatím budou informace z tohoto kalendáře zasílány jako pozvánky na emailové účty členů oddílu

8)      Skautské a vlčácké stezky
V rámci zavedení stezek do oddílu zajistí Sumeček konkrétní počty stezek, které se budou muset doobjednat.

9)      Postavme školu v Africe
Účastní se pouze přihlášení lidé. Zatím jsou přihlášeni pouze:  J. a K. Novákovi.

10)  Srub
Je potřeba ještě dovrtat dvě půdnice a koupit 0,5 m šroubovice.

11)  Akce
15.10. Schůzka s rodiči kvůli vylučování ze schůzek. Proběhne na skalce v18:00.

16.10.Turnaj v cvrkání kuliček. Sraz je u klubovny na ocase v 7:30. S sebou cvrnkací kuličky, pití, malou svačinu.

31.10. Drakijáda – Sraz je na skalce v 13:00. S sebou draka vlastní nebo kupované konstrukce, pití a malou svačinu.

31.10. Oddílová rada. koná se u Hopsy v 17:30.

Zapsal Sumeček