Oddílová rada 2.5.2009

U Sumce doma 20.00 – 21.00 hod.

Přítomni: Vitamín, Roy, Vasil, Sumec, Hopsa

1, Docházka a bodování. Sumec urguje všechny hlášení co mu chybí do 3.5. Hlášení Sumcoj se musí odevzdat nejpozději do 5.5. Následně pak Sumec odešle bodování a hlášení oddílové činnosti do 7.5. Royovi.

2, Emaily na rodiče. Je nutno dodat emaily na rodiče do 14.5 od těchto členů oddílu: Kukla, Vlk, Šáde, Tygr, Háňa, Dundee. Upozorňuji, že ne jejich vlastní emaily, ale emaily na jejich rodiče.

3, Chybějící foto na průkazky dodat do 14.5. Jedná se o tyto členy: Dave, Šáde, Doktor, Tygr a Dundee.

4, Kartotéka. Je nutné doplnit zdravotní problémy u Martina Regner do 14.5.

5, Dodat a vyplnit údaje: Jan Regner – poučení k osobním údajům, Přihláška kompletní – Jiří Drůcha.

6, Přezůvky. Zbylé přezůvky se dodají holkám k rozebrání. Předá to Vitamín. Roy zajistí 2 pytle na bačkory.

7, Závod světlušek a vlčat je mimořádně přesunut na sobotu 8.5. Stanoviště zůstávají. Sumečkovi vypomůže Háňa.

8, Tábor: Vůdce – Roy, zástupce – Vitamín, Hospodář – Vitamín, Zdravotník – Sumec.

Na příští tábor se musí co nejdříve objednat dřevo na pile v Ohnišově – je o ně velký zájem!!

Sekání tábořiště a betonování bude v neděli 9.5. Sraz jest v 7.45 na Skalce. Auto bere Vitamín a Sumec. Vedení jede do Ohnišova sekat a uklízet. Co kdo zajišťuje:

Roy – kontakt s tesařem, 2x kbelík na míchání

Vitamín – auto, příprava věcí na Skalce (2x lopata, rýč, vrták, krumpáč, sekerka, kleště), nákup 8x 25kg pytlů suché betonové směsi.

Sumec – auto, 2x zednická lžíce, zajištění od Motora káru

Hopsa – pomoc při přepravě suché betonové směsi, příprava sekačky, benzín, olej

9, Akce:

- 6.5. oddílová rada táborová, sraz v 15.00 na Skalce

- 8.5. Střediskové závody světlušek a vlčat. Sraz v 8.15 hodin na ocase Brodským u skautské klubovny. S sebou  oddílové tričko, věci do klubovny, sportovní oblek, pláštěnku. Občerstvení zajištěno. Předpokládaný konec okolo 14 hodiny.

- 9.5. Sekání Ohnišova – pouze vedení oddílu. Sraz v 7.45 hod na Skalce.

- 22.5.2010 – „Závod Najdi, ošetři, zachraň“. Sraz v 7.00 hodin na vlakovém nádraží v Červeném Kostelci. Příjezd tamtéž v 17.00 hodin. S sebou každý oddílové tričko, věci na schůzku, svačinu, pití,  a asi 100kč na jízdné a útratu. Závod proběhne v Jaroměři. Jedná se o zaměření na první pomoc ve spolupráci s Českým červeným křížem. Družiny se musí vybavit 2 lékárničkami, které bude používat na závodě. Občerstvení zajištěno. Startovné za hlídku je 250kč. Startují 2 hlídky. Jedou všichni starší 8 let. Ti co nebudou závodit, budou dělat figuranty.

10, Oddílová rada – proběhne 30.5. od 7.30 hodin v klubovně na Skalce.

3.5.2010 Zapsal Roy.