Zápis z  oddílové rady 2. oddílu Dakota konané dne 31.1.2010

5)      Tábor

6)      Ze střediskové rady

7)      Akce

1)      Byly zjištěny některé nedostatky: - Chybějící jména, rekvalifikace dobrovolných akcí,

- Chyby byly odstraněny okamžitě nebo v nejbližší době

br. Sumeček dodá v nejkratší době

2) Registrace byla zdárně ukončena až na pár výjimek : Křečák - v průběhu února

Dave a Jimmy- v jednání

Fanda - zaplaceno

O vyřešení nezaplacení Dava a Jinnyho bych rád požádal br.Vitamína

3) Resty: Rámec pro skauty - v procesu

Fotky, maily – vybrat v co nejkratší době

Nastudování nových stezek – Pokračuje a apeluji na všechny aby si přečetli knížku

Externisti – V jednání je Bedřich, pokud toto neuspěje začnou se vyhledávat možné    náhrady v řadách skautů, pokud i toto selže, hledal bych posilu i mezi civilním obyvatelstvem. Podotýkám, že se jedná o vážnou situaci.

Skříňka – Lehce zanedbaná ale v následujícím měsíci byla přislíbena její častější     aktualizace

Popelnice – Byl schváleno nákup jedné popelnice. Br.Sumeček a Br.Roy mají na starosti průzkum trhu s popelnicemi. Nákup popelnice bude předložen na střediskové radě ( proplacení).

4) Oddílu byly darovány várnice od pana Zajíčka (firma Semet). V počtu 1x malá, 2x střední, 2x velká. K tomu je potřeba napsat darovací smlouva. Jelikož nikdo nemá zkušenosti s touto tématikou, byl tento úkol svěřen br. Vitamínoj. Datum odevzdání je do půlky Února.

5) Tábor - v prvé řadě se musí zjistit zdali s námi pojedou děvčata. To musí zjistit br.Sumeček. Podle toho bude naplánována celá táborová příprava a proběhne na příští radě.

Předběžné datum tábora bylo stanoveno na 3. – 17.7.2010

Návrhy: Bratři ze Satalic nás oslovily o zapůjčení srubu a klubovny o prázdninách. Návrh byl přijat a bude dále projednány podmínky zapůjčení. (datum, cena,....)

Vypůjčení tábořiště 2.dívčím z Náchoda byl také schválen. A rada se také usnesla že nebudeme požadovat žádnou pomoc při přípravě ale při bourání tábora. Cena tábořiště a vybavení byla stanovena již minulí rok a poprosil bych br.Vitamína aby zaslal naše podmínky pro táboření na našem pozemku ( táborový řád, kalkulace ceny,..).¨

Pozvánka z Jaroměře byla uvážena  a bude schválena z předpokladu, že bude moc jet celý oddíl.

Prosím br. Vitamína aby mě zaslal email na Packala abych se u něj v této záležitosti informoval.

6)                  Na střediskové radě jsme byly pochváleni za Betlémské světlo. Dále jsme vznesl oficiální stížnost na adresu bratrů, kteří měli v teepee notebook.

V příštím roce musím na vánoční trh vyrobit atraktivnější výrobky.

Střediskový sněm: 16.Dubna od 18hod v malém sále divadla

Střediskové kolo SZ vlčat: 8.Května

Okresní kolo SZ v Jaroměři: 15.Května

7) Akce

13.2. Střediskový karneval ve Lhotě od 9hod. (vedoucí sraz v 8hod.)

28.2. Oddílová rada od 18hod u Vitamína

Dlouhodobé úkoly

Číslo úkolu

Úkol