Oddílová rada – 2. oddíl Dakota Červený Kostelec

Dne: 6.9.2007 od 10:15 – 11:15 v klubovně na Skalce

Přítomni: Vitamín, Hopsa, Sumec, Hraboš, Kuba Špulák – Vasil, Lukáš Sommer – Hebis,

Nepřítomni:

Omluveni: Roy

1) Jmenovaní členové oddílové rady:  Členy oddílové rady byli jmenování – Roy, Vitamín, Hopsa, Sumec, Hraboš, Hebis, Vasil

2) Povinnosti členů oddílové rady: Vitamín do příští oddílové rady vyhotoví povinnosti a pravidla pro členy oddílové rady, která budou pro všechny členy závazné. Na příští radě budou probrána, prodiskutována a budou schvalovány pozměňovací návrhy. Poté budou odsouhlaseny a tím se stanou bez výhrady závazné pro všechny členy oddílové rady.

3) Docházka a bodování: Po Royovi přebírá od nynějška Sumec. Roy přislíbil vše Sumcovi vysvětlit a ukázat. Zda toho Sumec využije už je na něm a na jejich vzájemné dohodě. Sumec připraví na každou oddílovou radu vyhodnocení docházky a bodování za uplynulý měsíc a zároveň i diplomy. Ty předá rádcům družin, kteří je na schůzkách předají příslušným vlčatům. Doporučuji vítězi dávat nějakou drobnou cenu jako motivaci pro něj i ostatní.

4) Skříňka:                      Skříňku si i nadále přeje nechat br. Hopsa. Slíbil, že začne skříňku dělat pořádně. Vždy bude aktuální, budou v ní blížící se akce info o nich a její obsah bude pestrý a zajímavý. Jako dohlížitele zda to plní tímto oficiálně jmenuji Roye.

5) Nováčkovská zkouška: Ukončení do 12/2008. Do příští schůzky rádci družin dodají aktuální přehled.

6) Elixír:                           Elixíru se za 2. oddíl Dakota zúčastní: Vitamín. Sumec, Vasil, Hebis. Od těchto bratrů byli vybrány účastnické poplatky a Vitamín je pošle na účet pořadatelů. Veškeré info naleznete na stránkách které jsem Vám zaslal.

7) Časopisy:                    Budou objednány následující časopisy:

Skauting 2x                          zdarma                        Vitamín, Roy

Skaut 3x                              290,-Kč/ks      Skříňka, Klubovna, Hebis

Byli předestřeny změny ohledně časopisů na příští rok. Diskuze k nim a přesné info naleznete na: www.krizovatka.skaut.cz/tiskoviny/casopisy/spolkovy-casopis

www.krizovatka.skaut.cz/komunikace/forum/kategorie-verejne/spolkovy-casopis

8) Celoroční hra:              Dokončíme Shreka z loňska. První etapa v tomto roce bude v listopadu.

9) Dobráč 2008:              Již tradiční roverské akce pořádáné Náchodskými R&R. V příloze tohoto mailu zasílám zvadlo.

10) Zaměření na rok 2008/2009: Do příští oddílové rady vyhotoví Sumec na celý rok dle instrukcí které obdržel.

Zaměření tenhle měsíc: Výroba koulí, nováčkovská zkouška

11) Vzdělávací kurzy:      Účast na letošních vzdělávacích kurzech předběžně přislíbily Hebis, Vasil, Sumec. Až vyjde brožura s letošními kurzy budeme to probírat konkrétněji.

12) Akce:                        Účast na bojové ukázce postupujících vojsk do Evropy s názvem Normandie 1944 dne 27.9.2008 ve Stárkově od 15-00 hodin. Této akce se jako pořadatelé a jako vojáci účastní Hopsa a Sumeček. Vstupné dospělí – 50 Kč a děti 20 Kč.

Prosíme rodiče o zajištění odvozu auty tam i zpět (projednáme na družinových schůzkách). Není možné se tam dopravit jinak. Pěšky je to daleko, na kolech s vlčaty nemožné, vlak tam nevede a busem je to komplikované a navíc není vyhovující spojení. S sebou: svačinu, peníze na vstup + něco na útratu. Velice uvítáme když se této zajímavé kulturní akce zúčastní rodiče s námi.

V Červeném Kostelci 11.9.2008                                                                    Vitamín J