Oddílová rada – 2. oddíl Dakota Červený Kostelec

Přítomni: Sumec, Vitamín, Hopsa

Nepřítomni:

Omluveni: Fanda, Roy

1) Hlášení:                       Byla doplněna hlášení za měsíc 5/2008 a dnes budou dodána Royovi do poštovní schránky.

2) Nováčkovská zk.:       určena pro starší vlčata do 6/2008 a pro mladší do 12/2008. Stále platí a daří se plnit dle časového harmonogramu.

3) Zaměření:                    Sumeček přepracuje zaměření na celý skautský rok (dopracuje leden a únor) a to dle bodu ve vlčácké stezce s přihlédnutím ke specifikům a ročním obdobím vhodných pro plnění jednotlivých bodů. Od září do prosince sjednocením souvisejících bodů, docílí obsažení všech bodů nováčkovské zkoušky. Na zbývající měsíce tj. od ledna do června stejným způsobem rozčlení body stříbrné, případně zlaté stopy. Úkol stále platí!!! Termín je do 6.6.2008. Sumečku ukaž, že nejsi hlava děravá a už to dodělej.

Program – 5/2008:

Nováčkovská zkouška – plnění zbývajících bodů + zákon a slib v případě, že by jsme se dohodly na vlčáckých slibech na táboře!.

4) Kartotéka:                   Prosím Roye, aby nám zaslal kartotéku dle dohody na radě ze dne 8.5.2008.

5) Tábor:                         - doprava – Vitamín – poptáno u dopravců.

- Sety – zatím nejsou – sumec moc nesleduje, hledejme je všichni! Info zasílejte mailem Vitamínovi ten udělá přehled o dostupnosti a cenách.

- návštěva obchodu, vše domluveno – na dalším pracovním víkendu v Ohnišově dodáme do obchodu jídelníček, rozpis denních nákupů a základní nákup. Vitamín ho s vedoucím obchodu projde!

- jídelníček – prosím Roye o dodání jídelníčku, rozpisu denních nákupů a soupisu základního nákupu.

6) Táborovka:                 8.6.2008 u hopsy od 19:00 hodin. Dokončíme přípravu a rozdělení úkolů. Doděláme zápis s jednotlivými úkoly a můžeme si odprezentovat v jakém stavu jsou úkoly z minulé schůzky a případně pořešit komplikace.

8) Skříňka:                   Hopsa se zavázal, že 8.6.2008 bude nová!! Jako jeho supervizora (dohlížitele) jmenuji Roye!!! J

9) Kroje:                      4.6.2008 a 7.6.2008 musí být vybrány zbývající „objednávací listy“ na kroje od rodičů. Vitamín na místě nebo během víkendu spočítá náklady jednotlivých vlčat a sdělí je rodičům na další schůzce budou tyto peníze vybírány. Po víkendu 7-8.6.2008 budou kroje závazně objednány a po dohodě odebrány. Trička z finančních nároků na tábor necháme až na září 2008.

11) Táborová schůzka s rodiči:

- návrh je na 13.6.2008 od 18-00 na skalce po schůzce vlčat. Čekám na odpovědi jednotlivých vedoucích jak jim termín vyhovuje. Vitamín, Sumec, Hopsa účast potvrdily. Janča Špuláková se možná nezúčastní a od ostatních (Janča Křivdová, Roy, Terezka Regnerová a Káťa Junková) odpověď. Pokud nebude vyhovovat pátek, očekávám jiné návrhy v rámci tohoto víkendu,ale já nemohu bohužel v sobotu.

12) Předvoj Seals:        Vitamín vyzjistí, kdo by mohl jet stavět tábor již v týdnu před začátkem tábora.

13) Akce:                        - 13 - 15.6.2008, schůzka s rodiči ohledně tábora.

21-22.6.2008 Příprava Ohnišov, sekání louky a příprava dřeva na tábor

28-29.6.2008 Příprava Ohnišov, kopání latrín, příprava dřeva a další případné práce, které budou zjištěny až na místě předešlý víkend.

V Červeném Kostelci 3.6.2008                                                                      Vitamín J