Zápis z oddílové rady konané 4.3.2007 v klubovně na Skalce (9.00 – 11.15 hodin)

Přítomni: Roy, Sumec, Rama , Vitamín Fanda

Neomluveni: Hraboš, Kašpárek, Šmoula,

Omluven: Hopsa

1) Docházka - oddílová rada byla seznámena s docházkou oddílu za měsíc leden. Tato docházka je k nahlédnutí na našich webových stránkách.

2) Hlášení - Vedení družiny Netopýrů nedodalo chybějící hlášení za leden. Rádcovi a podrádcovi bylo za tyto schůzky dáno 0 bodů a ostatním plný počet. Netopýři mají za měsíc únor opět nedostatečně vyplněná hlášení!!!

3) Vedení družiny Netopýrů bylo jednohlasně počínaje dnešním dnem odvoláno a jejich funkce od nyní přebírají Br. Roy a br. Vitamín.

4) Br. Sumec absolovoval čekatelské zkoušky v Hradci Králové. Krom myšlenkových základů skautingu absolvoval vše bez problémů.

5) Veřejně káráme br. Hopsu že neudělal pozvánky na skautskou diskotéku ačkoli s k tomu veřejně na střediskové radě zavázal. Hopso, takhle našemu oddílu neděláš dobrou vizitku. Věříme že se to nebude opakovat.

6) Na příští střediskové radě předloží vedení obou družin své přípravy programu na schůzky. Žádáme Vás o zlepšení této přípravy.

7) Po zevrubném posouzení nováčkovských zkoušek vlčat se posunuje termín na jejich dokončení na duben 2007.  Br. Sumec se zavázal že do tohoto termínu budou ukončeny nováčkovské zkoušky všech vlčat.

8) Činnost: 17.3.2007 - Víkendovka v Josefovských podzemkách

24.3.2007 - Bazén Hradec Králové