Zápis z oddílové rady konané 4.2.2007 v klubovně na Skalce

(9.00 – 11.00 hodin).

Přítomni: Roy, Vitamín, Hopsa, Rama, Sumec, Kaše, Šmoula

Nepřítomni: Fanda

1, Bodování – nebylo spolu s hlášením doděláno, neboť nebyli odevzdány všechna hlášení. Po dodatečném dodání hlášení, bude bodování doděláno.

2, Hlášení – za tento měsíc jsou hlášení v žalostném stavu. Moc jich chybí a na mnohých chybí základní údaje. Proto nabádám k důslednému a přesnému psaní hlášení. Rádcové a podrádcové za něj zodpovídají. Věnujte mu zvýšenou pozornost, neboť to je jediná psaná forma, kterou od vás vyžaduji. Rádcové zajistí dodání následujících hlášení:

Vlčata ze dne 3. a 10. 1.2007

Netopýři ze dne 5. a 9.1.2007

3, Čekatelské zkouškySumik absolvoval přípravu k ČZ v Náchodě. Brožuru ke zkouškám donesl akorát Rama. Brožury opět nepřinesl Kaše a Hopsa. Po skončení jsem je díky osobní návštěvě obdržel a tak budou vráceny do střediska.

4, Registraceopět jste nesplnily svůj úkol ohledně výběru registrace. Takže poslední termín je v pátek 9.2.2007. Od koho nebudu mít v tento termín registraci, tak má smůlu a nebude registrován!!!!

5, Příprava schůzek – absolutně není žádná a podle toho to také vypadá. Proto budeme vyžadovat písemnou formu, kterou budeme namátkově kontrolovat. Tvrzení, že to mám v hlavě apod.(program a že to nějak dopadne) je absolutně nesmyslné. Pokud nemáte na sešity, kde si budete dělat přípravu, tak vám jejich nákup zajistím. Toto vyžaduji pro všechny družiny. Také by se mněla zlepšit spolupráce rádce s podrádcem ohledně přípravy pro programu. Upozorňuji, že není možné zavolat svému podrádci hodinu před schůzkou že nepřijdu a´t si něco udělá.

6, Nováčkovská zkouška Vlčata – poslední termín je do 31.3.2007. Takže konečně zaměřte program na to, aby měli zkoušky hotové.

7, Tábor 2007 – byl dohodnut termín prvních 14 dní, tedy od 30.6. – 14.7.2007 v Ohnišově. Pokud tedy vůbec bude!!! Podmínky jsou následující a nebude z nich sleveno:

Roveři kompletní 1. stupeň

Skauti minimálně ½ 1. stupně

Vlčata minimálně 5 bodů ze stříbrné stopy

Pro všechny pak platí že musí mít 75% celoroční docházky.

Tábor je za odměnu a je to vyvrcholením celoroční činnosti.

8, Činnost skautů a roverů se zaměří převážně na 1 stupeň.

9, Zaměření na únor 2007:

A – Zlomeniny a omrzliny – teoretická i praktická část

B – Měření výšky – alespoň 2 způsoby – teorie + praxe

C – Druhy ptáků, kteří u nás zimují

D – Turistické značky

10, Další činnost:

10.2.2007 – Střediskový karneval od 9.00 hodin v tělocvičně ve Lhotě. Roveři se sejdou již 8.00 hodin na přípravu sálu. Předpokládaný konec bude nejpozději ve 12.00 hodin. Nezapomeňte si masky!!!

10.2.2007 – Skautská diskotékaMotárně. Od 18.00 hodin do 22.00 hodin.

17.2.2007 – Aquapark Liberec. Sraz jest v 7.00 hodin na vlakovém nádraží. Návrat bude tamtéž vlakem s příjezdem v 18.50 hodin. Cena vstupenky do bazénu je 290Kč + jízdné. Celkové náklady by neměli překročit hranici 500Kč.

4.3.2007 – Oddílová rada v klubovně na Skalce od 9.00 hodin.

4.2.2007 zapsal Roy