Zápis z oddílové rady konané v klubovně na Skalce 10.12.2006 (9.00 – 10.30hod.)

Přítomni: Roy, Rama, Kašpárek, Sumik, Vitamín, Hopsa

Nepřítomni: Fanda, Šmoula

1, Hlášení – celkem v pořádku, akorát je třeba, aby se nepsalo obyčejnou tužkou, ale propiskou. Je třeba si řádně kontrolovat členy, zvláště pak u vlčat.

2, Zaměření na prosinec:

1, Výroba předmětů na vánoční prodej

2, Příprava programu na vánoční schůzku.

3, Příprava programu na besídku pro rodiče

4, Mapové značky

5, Signalizace v praxi

3, Bodování – seznámení s výsledky bodování za listopad. Byli předány diplomky. Celý přehled je v klubovně na oddílové nástěnce a na webu.

4, Schůzky – rádcové a podrádcové dohlédnou na to, aby si nikdo nehrál s otevřeným ohněm a se zapalovačem, tak jako to je s Červíkem. Dále vás prosím o korektní chování vůči sestrám, aby časem nedošlo k vzájemné averzi. Tak si na to dejte prosím pozor.

5, Přezůvky – prosím aby všichni do klubovny používali přezůvky, které jistě již mají všichni v klubovně. Zvláště na to upozorňuji Ramu!!!

6, Nástěnky – znovu připomínám, že je třeba si nástěnky alespoň 2x za měsíc vyměnit. Pozor všechny, že by si měli předělat záhlaví nástěnek, aby to k něčemu vypadalo. Takže po dohodě na schůzkách 13 a 15.12 budou nástěnky upraveny.

7, Další činnost oddílu:

17.12. – Vánoční prodej u kostela výpomoc při prodeji se upřesní na střediskové radě

22.12. – Vánoční schůzka v klubovně v krojích od 16.00 hodin do 19.30 hodin

23.12. – Betlémské světlo. Sraz je v 7.00 hodin ráno u papírnictví Ivín. Do 8.00 musí stát týpko. Naše služba bude od 13.00 hodin do 15.00 hodin. Potom se týpko zbourá a odveze do klubovny.

27. nebo 29.12. proběhne sportovní den s 1.dívčím oddílem od 9.00 hodin v sokolovně. Vitouš zajistí sokolovnu a poté přesně zveřejníme datum.

28.12. Vánoční středisková besídka pro rodiče. Proběhne v sále Grafoklubu od 15.00 hodin. Sraz našeho oddílu bude ve 14.00 hodin před Grafoklubem.

31.12. Junácká vyhlídka. Tak jako každý rok tak i letos pojedeme na Junáckou vyhlídku. Odjezd bude okolo 7 hodiny – dodatečně to upřesníme. Návrat by měl být nejpozději do 17.00 hodin, ale počítá se spíše dříve.

1.1.2007 – Pytlování, aneb jízda na čemkoli. Sraz je s 1. dívčím oddílem ve 14.00 hodin na Prodance, kde společně oslavíme ďábelskou jízdou Nový rok.

7.1.2007 – Oddílová rada od 9.00 hodin v klubovně na Skalce.

8, Vánoční schůzka:

Každý musí mít: kroj, 2 svíčky (nejlépe kahánky), cukrový, čokolády, ovoce a věci do tomboly.

Příprava klubovny bude v pátek 22.12. od 9.00 hodin. Máte-li někdo nějaké ozdoby, které můžete věnovat skautu, tak je vezměte.

Dárky – v oddíle si jednotlivé družiny rozlosují darování dárků. Rádcové zajistí a budou mít přehled kdo koho má a zajistí, aby všichni, raději dopředu tyto dárky přinesly. Nenechávejte to přímo na vánoční schůzku. Aby nám pak něco nechybělo. Zvláště věnujte pozor Vlčatům.

Stromek – zajišťuje Vitamín od Kuby.

Program schůzkyRoveři 45 minut, Netopýři 30 minut, Vlčata 15 minut, zbytek oddíl.

Bingo- připraví Roy.

Tombola – podklady připraví Vitamín

Pozvánky zajistí Roy.

Hosté – Děda, Admirál, Mamut, Káťa, Janča, Terka a Janča.

Dárky  pro hosty:

Roy – pro Dědu s Admirálem

Vitamín – pro Janču, Káťu a Mamuta

Hopsa – pro Terku a Janču

Technické zabezpečení:

Sumeckazeťák

Ramaprodlužky, rozdvojky, světýlka, voda

Roy – cukr, čaj, limo, vánoční koledy

Hopsa – 2 vánoční svícny na stůl

Je zapotřebí si vypůjčit od sester jednu lavici na tombolu.

Zapsal Roy