Oddílová rada konaná 9.9.2006 součastně se zahajovací schůzkou oddílu.(17.00 – 18.40)

Přítomni: Roy, Sumeček, Hopsa, Kašpárek, Šmoula, Hraboš, Mrňousek, Červik, Kuba

Omluveni: Fanda, Vitamín, Rama

1, Oficiální slavnostní zahájení nového skautského roku.

2, Pasování a slavnostní předání „Třech orlích per“ bratrům: Sumečkovi, Hopsovi a Kašpárkovi.

3, Rozdělení družin a jejich shůzky:

Rysové: schůzky ve středu 17.30 – 19.00 hodin, rádce Sumik, podrádce Hopsa, dále: Rama, Kašpárek, Hraboš, Šmoula.

Netopýři: schůzky v pátek 16.30 – 18.00 hodin, rádce Kašpárek, podrádce Šmoula, dále: Kuba, Mrňousek, Červik, Hraboš.

4, Pasování na rovery proběhne v nejbližší vhodné době a bude se to týkat: Kašpárka, Hraboše a Šmouli.

5, Nábor nových členů – rozhodnuto založit družinu vlčat při našem oddíle. Nábor Vlčat a den otevřených dveří bude v pátek 22.9. od 16.30 do 18.00 hodin. Letáčky zajišťuje br. Hopsa, nástěnku br. Sumeček. Každý může přivést své známé a další zájemce. Na přípravě se bude podílet celý oddíl a každý nápad je vítán.

6, Nováčkovské zkoušky a resty z tábora by měly být dokončeny nejpozději do konce tohoto měsíce. Bratr Kuba má hotovo, Šmoulovi a Červikovi chybí pouze jeden bod.

7, Rozhodnuto o větší spolupráci roverů a skautů. Roveři se budou více podílet na přípravě aktivit pro skauti a vlčata. Vedení vlčat si zatím bere na starost Hopsa a Sumeček.

8, Další činnost oddílu:

20.9. Nakrojený den. Celý oddíl se zúčastní této akce v krojích. Večer sraz v 17.00 hodin u zmrzliny u Vítka.

22.9. Den náboru pro vlčata a nové členy + otevření klubovny pro veřejnost. Akce proběhne součastně se spojením družinovou Netopýrů, tedy od 16.30 do 18.00 hodin. Je třeba připravit kvalitní program.

30.9. Bude celodenní výprava, pokud se tato akce nebude krýt s Babím létem – bude ještě upřesněno.

30.9. Se sejde v 18.00 hodin oddílová rada v klubovně na Skalce.

8.10. Bazén Trutnov. Jedeme do bazénu, sraz jest ve 12.45 hodin na vlakovém nádraží. Vezměte si sebou skautské průkazky. Příjezd do Kostelce bude v 17.12 hodin.

V Červeným Kostelce dne 13.9. zapsal Roy