Oddílová rada 4.12.2005

Přítomni: Fanda, Roy, Vitamín, Rama, Hraboš

Omluveni: Hopsa, Sumec

Neomluveni: Bedřich

1)      Roveři: zlepšit programovou náplň schůzek, bude průběžně kontrolováno na Vašich schůzkách vedením oddílu.

2)      Netopýři: Vedení oddílu projedná opakující se nevhodné chování s členy družiny ( Mrňousek, Čermáček). Kašpárek a Hraboš zlepší náplň schůzek. V brzké době si Roy připraví schůzku a ukáže jak by měla schůzka vypadat. Měňte náměty schůzek i činnosti na družinovkách

3)      Bedřich: Bude s ním prodiskutováno jeho působení či nepůsobení v oddíle.

4)      Vánoční prodej: Bude 18.12.2005 u kostela. Netopýři již začali s výrobou prodejních předmětů a Roveři přislíbili že taktéž něco vytvoří. Po střediskové radě bude upřesněn termín odevzdání všech výrobků. Zaměřte se na tuto činnost ať máme co prodávat. Výtěžek jde na dobročinné účely a o vánocích si mají lidé pomáhat, pomožme i my.

5)      Akce na prosinec:

8.12.2005 Poctění památky br. Ježka. Sraz v 16:30 u hřbitovní brány. Každý si vezme 2 kahánky a připomene si jak se chovat na hřbitově. V krojích samozřejmě.

10.12.2005 Výprava do neznáma. Sraz v 8:30 na skalce. Každý si vezme: jídlo a pití na celý den, Teplé oblečení, ostatní dle vlastního uvážení. Vaření bude po družinách.

18.12.2005 Vánoční prodej u kostela. Uvědomte o to všechny známé a příbuzné ať si jdou něco koupit. Výtěžek jde na dobročinné účely.

22.12.2005 Převoz tee-pee k Ivínovi. Roveři s Vitamínem se sejdou v 17:30 na skalce. Rama vezme káru a převezou tee-pee k Ivínovi.

23.12.2005 Stavba tee-pee na náměstí. Sraz v 7:00 u Ivína. Roy s oddílem postaví tee-pee v němž bude od 8:00 – 16:00 hodin rozdáváno betlémské světlo. 2. oddíl Dakota má službu v tee-pee od 14:00 do 16:00. Poté bude tee-pee zbouráno a převezeno k Royovi na sušení.

21.12.2005 Vánoční schůzka. Oddílová rada se sejde na skalce v 9:00 hodin a vyzdobí klubovnu na vánoční schůzku. Zahájení vánoční schůzky bude v 15:30 hodin na skalce. Vedení oddílu zajistí: Bingo, tombolu, čaj, cukr, citrónek, stromek, limonády a ceny za bingo. Družiny si rozlosují dárky a připraví každá 30 minutový program na schůzku. Každý si přinese 2 ks svíčky, cukroví a zeleninu pro zvířátka. Na schůzlu budou pozváni: Admirál, Děda, Ivín, Terka Regnerová, Janča Špuláková, Janča Křivdová, Káťa Junková, Mamut a jeho Sašenka. Pozvánky zajistí Roy. Dárky pro návštěvy zajistí: Roy: Admirál, Děda, Ivín. Vitamín: Janča Křivdová, Kačka Junková, Mamut a Sašenka. Rama: Janča Špuláková, Terka Regnerová.

Účast v krojích!!!

28.12.2005 Vánoční besídka pro rodiče a veřejnost v divadle J.K.Tyla. Začátek je v 16:00. Sraz bude v 15:00. Družiny si zajistí aby byli všichni aktéři včas na svých místech. Zajistí si také všechny rekvizity, pokud budou potřebovat obrátí se na vedení oddílu které jim vyjde maximálně vstříc.

29.12.2005 Cvičení s holkama v sokolovně. Sokolovnu zajistí Vitamín. Termín se může změnit  bude tedy upřesněn na internetu a ve skříňce.

31.12.2005 Tradiční výprava na junáckou vyhlídku. Bližší informace budou upřesněny na internetu a ve skříňce.

31.12.2005 Udělat průzkum zájemců o účast na skautském silvestru. V případě zájmu se bude konat na skalce.

8.1.2005 Oddílová rada v 9:00 na skalce.

Zapsal Vitamín