Oddílová rada 5.2.2006 v klubovně na Skalce

- Vaření

- Měření výšky

2, Kontrola stezek : Plánovaná kontrola stezek, která měla být provedena byla

dodatečně odložena do konce týdne ( 12.2.2006 ) .

3, Kontrola kronik : Nebyla opětovně provedena, z důvodů nedodání od rádců a tedy byl termín kontroly posunut do konce týdne ( 12.2.2006 ) .

4, Nástěnky : Stav je žalostný a s toho důvodu se rada rozhodla na předělání obou nástěnek do konce týdne ( 12.2.2006 ) .

5, Úklid klubovny : Opětovné nezametání míst, které jsou součástí klubovny tedy koš se dřeven , kolem kamen , a za stolem, kde se musí taktéž zametat .A pokaždé schůzce se musí doplňovat dříví ( jen takové, které se vejde do kamen) .

Bratři : Rama , Vitamín a Sumec dostaly za úkol setřít podlahu ve klubovně do konce týdne ( 12.2.2006 ) .

6, Registrace : Byla jako jedna z mála věcí splněna v čas , i když organizace vybírání peněz se musí do příště zlepšit .

7, Stezky : Každý člen který potřebuje novou průkazku to musí oznámit Vitamínovi .Bratr Kašpárek dostal za úkol se pozeptat a oznámit počet nových průkazek do konce týdne ( 12.2.2006 ) .

8, Popelnice : Bratr Rama si vzal na starost vyvážku popelnic

9, Akce na únor : 11.2. Akce Adršpach , sraz na vlakovém nádraží v 6:30

18.2. Karneval , v sokolovně ve Lhotě začátek v 9:00

26.2. Běžky , sraz u skříňky