Oddílová rada 8.1.2006 v klubovně na Skalce

Přítomni : Roy, Fanda, Vitamín, Rama, Sumec, Kašpárek, Hraboš

Omluveni :

1, Zaměření Leden – bylo předáno Hrabošovi a Kašpárkovi. Oba byli vyrozuměni o případné pomoci ze strany vedení oddílu s tématy tohoto zaměření

2, Kontrola stezek – Rádci a vedení oddílu provede zevrubnou kontrolu stezek a začne se opět řešit otázka s pokročením plnění stupňů zdatnosti v našem oddíle.

3, Kontrola kronik – Proběhne taktéž zevrubná prohlídka kronik. Dohlédne se na to zda roveři založili kroniku a zda netopýři mají dopněné všechny zápisy.

4, Nástěnky – Nutno inovovat nástěnky a roveři si udělají roverskou nástěnku.

5, Úklid klubovny – Rádci dostávají za úkol zajištění pořádného úklidu klubovny po schůzkách včetně místa pod nástěnkou kde je potřeba posunout koš na dřevo a zamést.

6, Přezůvky – Důrazně připomínám všem členům oddílu že se v zimním období budou nosit v klubovně přezůvky. Kdo toto pravidlo prokazatelně poruší bude stírat podlahu.

7, Registrace – Do konce ledna 2006 bude vybrána registrace 200,- Kč za každého člena. Rádci tyto peníze předají Vitamínovi se seznamem platících lidí aby nedošlo jako loni k dohadům zda někdo platil či .

8, Anketa – Bude vypsána anketa pro rodiče členů zda by bylo možné letos konat letní tábor 15 – 29.7.2006.

9, Vánoční schůzka – Na přípravu se dostavil jen Rama. Program jset žádný neudělali a byla to ostuda. Měli jsem pozvány hosty a teprve před nimi se vedení oddílu dozvědělo že nemáte žádný program. Zamyslete se nad sebou!!!

10, Průkazky – Rama a Sumec obdrží nové průkazky. Rádci zjistí kdo všechno ještěn potřebuje nové průkazky a stezky. Tuto informaci předají Vitamínovi.

11, Akce na leden: 14.1.2006Bazén Hradec Králové, sraz na vlasáči v 8:00.

22.1.2006Hokej v Horňáku, bližší info skříňka.

28 či 29.1.2006 Běžky, bližší info skříňka

4.12.2005 – Oddílová rada na skalce , začátek 9:00.

V Červeném Kostelci 9.1.2006

Zapsal Vitamín