Oddílová rada konaná v klubovně na Skalce 2.10.2005

Přítomni: Roy, Sumik, Rama, Kašpárek, Hraboš

Omluveni: Vitamín, Fanda

Neomluveni: Hopsa, Bedřich

1, Bratři Dřevorubec a Kuba k 2.9.2005 ukončují činnost v našem oddíle.

2, Družinové hlášení – došlo.je třeba ho zajistit a nakopírovat.

3, Zaměření družin na říjen – dodá co nejdříve Vitamín.

4, Oddílové webové stránky – všechny složky mají za úkol zapřemýšlet a hodin na papír poznámky,návrhy a vylepšení oddílových stránek. Připomínky je třeba dodat Royovi. Adresa je: www.sweb.cz/dakota.junakck

5, Pantofle – ještě příští týden zůstanou v naší klubovně pantofle. Každý si odebere svoje a poté budou v nejbližším možném termínu zlikvidovány.

6, Půjčování naší klubovny. Klubovna bude půjčována každý pátek 1.dívčímu oddílu a to před schůzkou družiny Netopýrů. V sobotu pak od 9.00 hodin do 11.00 hodin 4.roji světlušek. Potřebné klíče zajistí br. Roy.

7, Úkoly pro všechny družiny – napište na papír co byste chtěli dělat, co podniknout a zlepšit v programu a činnosti oddílu. Předejte to Vitamínovi.

8, Další akce oddílu:

Ø      8.10.2005 Skautská pouť v Náchodě. Jede se v krojích – ostatní informace včetně spojů zajistí Vitamín.

Ø      12.10.2005 Se uskuteční charitativní sbírka „Postavme školu v Africe“. Je potřeba nejdéle do soboty 1.10.2005 zjistit všechny kteří mají o tento projekt zájem. Na tuto akci budou omluveni ze školy. Seznam nahlásit Vitamínovi a ten jej předá Ivínovi k vystavení omluvenek. Akce probíhá v kroji a sraz bude ve středu 12.10.20005 v 8.00 hodin na náměstí. Konec akce bude v 15.00 hodin.

Ø      28.10.2005 Skautský průvod městem k uctění památky vzniku republiky. Přesnější informace budou včas dodány.

Ø      6.11.2005 Se sejde oddílová rada v 9.00 hodin na Skalce.

Ø      Ostatní akce budou dodatečně zveřejněni po dohodě vedení.

V Červeném Kostelci dne 5.10.2005 Zapsal Roy.