Oddílová rada 10.10.2004 v klubovně na Skalce

Přítomni : Vitamín, Roy, Béďa, Rama, Anče, Drobek

Omluveni : Fanda, Filip, Generál

1, Bodování – hlášení

Rádce a podrádce družiny Rysů žádám o čitelné vyplňování. Jinak jsem  neshledal jiné chyby. Rádce a podrádce družiny Netopýrů žádám o dodání  hlášení z 1 schůzky a o kompletní vyplňování všech členů družiny.

2, Docházka Netopýrů

Bratr Drobek se zavázal, že bude docházet na schůzky své družiny, pokud nebude mít nějaké závažné důvody se schůzky nezúčastnit a omluví se. Zároveň se zavázal plnit si své družinové povinnosti a to bez výhrad. Bratr Generál se nedostavil, ale omluvil se. Počkáme tedy do příští oddílové rady jak se jeho docházka vyvine. Upozorňuji bratra Bedřicha, aby dbal na svou rádcovskou povinnost a tou je docházka minimálně 30 minut před schůzkou. Rovněž Bratr Anče musí zlepšit svou docházku a celkovou aktivitu v družině Netopýrů a v případě akutních případů ohrožujících jeho účast na schůzce o Tom vyrozumět bratra Bedřicha a navrhnout řešení.

3, Nástěnky – Budou se každý měsíc hodnotit a body za družinu budou přičteny každému členu družiny. Téma nástěnek: roční                 období, měsíční zaměření. Možnost získat 20 bodů do oddílového bodování.

4, Kroniky – Budou se každý měsíc hodnotit a body za družinu budou přičteny každému členu družiny. Měsíc má 4 schůzky = 4  zápisy do kroniky = 40 bodů.

5, Časopisy: Rádci dohlédnou na vybrání zbývajících peněz u bratrů, kteří nezaplatili předplatné.

6, Docházka a bodování – viz příloha

7, Zaměření Říjen

hvězdy a souhvězdí zimní oblohy

pochodová cvičení

jízdní řád ČD

2 bod skautského zákona

8, Přezůvky – dbát na jejich nošení.

9, Další činnost – poradit se s družinami a vypracovat návrhy na oddílovou činnost, další úpravy webu atd.

15. - 17.9.2004 Euroscout v Praze. Sraz jest na vlakovém nádraží v Kostelci v pátek 15.7.2004 v 15.40hodin. Návrat bude v neděli 17.9.2004 v 17:05hodin. Pro Olešňáky to znamená dojet do Kostelce, neboť se vracíme rychlíkem. Povinné vybavení: Kroj úplný + skautská průkazka, karimatka, spacák, přezůvky do klubovny, vařiček + jídlo (bude možno si nějaké jídlo zakoupit v Praze), pláštěnka a další podle vlastního uvážení. Spíme u pražských bratrů v klubovně. Nezapomeňte na nějaké finance na útratu a na vstupy.

21.10.2004 Hvězdárna Upice - bližší informace budou dodatečně zveřejněny.

30.10.2004 Kino. Jdeme do kina Luník na film Trója. Sraz jest v 19.15 u kina. Cena činí 60Kč.

7.11.2004 Se sejde oddílová rada v 9.00hodin v klubovně na Skalce.

V Červeném Kostelci 12.10.2004

Zapsal  Vitamín