Oddílová rada konaná v klubovně na Skalce 6.12.2003

Přítomni : Roy, Vitamín, Sumik, Rama, Bidlo dlouhé a Closeo.

Omluveni : Bedřich, T.O.Fanda

Nepřítomni : Brůča

1, - Hlášení – opět nezapomínat vyplňovat celé a zapisovat časy a dny. Pamatujte, že schůzka by měla trvat alespoň 1,5 hodiny!

2, - Bodování – seznámení s výsledky bodování za měsíc listopad a předání diplomů.

3, - Zaměření na prosinec – seznámení s tímto zaměřením :

A, - Turistické značky

B, - Měřítka map a převody měřítek

C, - První pomoc – zlomeniny a resuscitace

D, - Obvazy – šátkové, klasické a plus dlahy ( ke zlomeninám )

E,  Mapové značky

4, Štafety – opět nedošly, takže ve všech družinách je potřeba je předělat. Ty nespolehlivé je třeba zařadit na konec štafety.Rádcové a podrádcové si to překontrolují.

5, - Větroň – protože se stále neukazuje a nemá ani zájem něco řešit a domluvit se s oddílem, tak Closeo do příští družinové schůzky, která se uskuteční 12.12.2003 sním promluví a zjistí co a jak. Výsledek neprodleně sdělí Royovi. Pokud neprojeví zájem, tak jej už mezi sebe nebudeme počítat.

6, - Nováčkovská zkouška – po dohodě oddílové rady, budou se muset nováčkovské zkoušky dodělat do konce ledna 2004. Jedná se o tyto bratry : Hraboš, Milan Kozák, Petr Řezníček a Šmoula.

7, - Oddílové rady – po dohodě, budou dávány zápisy z oddílových rad na internet a to do odkazu činnost oddílu.

8, - Další činnost oddílu :

11.12.03 – Oddílový dobrý skutek.Jdeme do Hospice pomáhat skládat přání ( od 16.30 asi do 18.00 hodin )

14.12.03 – Bazén Trutnov ( odjezd ve 13.00 hodin ).

22.12.03 – Vánoční schůzka

31.12.03 – Junácká vyhlídka

02.01.04 – Besídka pro rodiče v divadle J.K.Tyla

Další činnost během prázdnin se bude řešit operativně podle počasí a pomocí štafet.

9, Vánoční schůzka – bude 22.12.03 od 15.30 do 19.30 hodin.

Budou pozváni tito hosté : vedení střediska Děda s Admirálem, Mamut, Motórek, Marfuška, Nimis, Káťa, Janča, Terezka a Jana. Pozvání a dárky se zajišťují podle dohody.

Na vánoční schůzku se jde v kroji a každý bude potřebovat : 1 šátek, 2 svíčky ( nejlépe kahánky ), trochu cukroví, ovoce. Sumeček zajišťuje věž a koledy nakopíruje Roy.

Dárky – v družinách se provede rozlosování a rádcové si písemně povedou záznamy o tom kdo si koho vylosoval a kdo už přinesl dárek. Všechny dárky musí být v klubovně nejpozději na poslední družinové schůzce před vánoční schůzkou.Každá družina zajišťuje 2 dárky navíc, pro strýčka příhodu a pro případ krize, která by se tak měla operativně řešit. Všechny dárky musejí být v pořádku a nesmí to být žádný brak.

Tombola – každý člen oddílu přinese nejméně 3 věci do tomboly. kýče a jiné nepotřebné věci. Rádci na to dohlédnou a náležitě vysvětlí.

Stromeček – zajišťuje bratr Anče. Je třeba jej dopravit do klubovny alespoň den před vánoční schůzkou.

Bingo – zajišťuje vedení oddílu.

Program – zajišťují družiny – každá alespoň 45 minut.

Svícny – každá družina zajišťuje výrobu a dodání 2 svícnů.

Betlémské světlo – zajišťuje Roy.

Přípravu na výzdobu klubovny zajišťuje Vitamín s Ramou. V neděli 21.12 seženou větvičky na výzdobu klubovny a uschovají je do klubovny, aby trochu oschly.

Výzdobu klubovny po dohodě zajišťuje oddílová rada. Sraz jest v pondělí 22.12.03 v 9.00 hodin v klubovně na Skalce. Bude se zdobit klubovna a stromeček.

V Červeném Kostelci  6.12.03 zapsal Roy