Oddílová rada konaná v klubovně na Skalce 7.2.2004 ( 9.00 – 10.30 hodin )

Přítomni : Roy, Vitamín, Closeo, Bidlo, Rama a Bedřich

Omluveni : T.O.Fanda, Brůča

Neomluven : Sumeček

1, Bodování – seznámení s výsledky bodování za měsíc leden a předání diplomů.

2, Hlášení – stále se v něm vyskytují nedostatky a proto je třeba jej pečlivě vyplňovat. Není možné hrát několik her za sebou, nebo i celou schůzku. Byl podrobně prodiskutován harmonogram schůzky a jak jej je třeba obměňovat a zpestřovat.

3, Zaměření na únor je :

A, Organizace Junáka od základních jednotek po ústředí.

B, Historie Junáka

C, Naučit se alespoň 2 nové skautské písničky

D, Hodnostní označení a štítky od podrádce až po ÚRJ.

E, Zdravověda – první pomoc při úpalu, úžehu, šoku a při všech způsobech krvácení.

4, Nováčkovská zkouška – stále ještě chybí těmto bratrům : Milan Kozák  ( patron Closeo ), Zip ( patron Bidlo a Closeo ), Kuba Mojžíž ( patron Bedřich ), Petr Illner ( patron Rama ). Po dohodě je potřeba je dodělat do konce února. Proto budou počínaje od příští soboty, tj. od 14.2. probíhat každou sobotu od 16.00 hodin zkoušky v klubovně na Skalce zaměřené na nováčkovskou zkoušku.

5, Registrace – bylo zaregistrováno celkem 27 bratrů. Zde proběhla debata o tom, proč registrace neproběhla podle plánu. Rádcové mají za úkol vybrat průkazky k orazítkování.

6, Další činnost :

21.2. Skautský karneval v ZŠ ve Lhotě od 9.00 hodin. Každý si připravte masky. Každý by si měl přinést něco do tomboly – nějakou dobrou a užitkovou věc, ale ne poškozenou věc.

28.2. Oddílová schůzka od 9.00 do 11.30 hodin v klubovně na Skalce.

7.3. Oddílová rada v klubovně od 9.00 hodin.

7, Intercamp – do 21.2. je potřeba vybrat účastnický poplatek jenž činí 450Kč a je nevratný. Je možno jej vybrat nejpozději na karnevale. Poplatek  s přihláškou musí být poslán nejpozději do konce února. Kdo nedodá do karnevalu poplatek, má tedy smůlu a nebude přihlášen.

8, Web – protože došlo ke změnám serveru Seznamu, kde máme oddílové webové stránky, je nutné k dalšímu provozování našich stránek zaplatit roční registrační poplatek ve výši 120Kč za 20Mb místa. Toto bylo jednohlasně schváleno. Také dojde ke změně domény o které budete informováni.

7.2.2004 v Červeném Kostelci zapsal ROY