Oddílová rada konaná v klubovně na Skalce 9.1.2004

( 19.15 – 20.00 hodin )

Přítomni : Roy, Vitamín, Closeo, Bedřich, Brůča, Rama, Sumeček

Omluveni : Fanda a Bidlo

1, Bodování – Seznámení s bodování za prosinec a předání diplomů.

2, Hlášeníjěště se někdy zapomíná na některé členy, proto je třeba tomu věnovat zvýšenou pozornost a na nikoho nezapomínat.

3, Zaměření na leden :

1, Obvazy – šátkové, normální a dlahy.

2, Stopy – určování stop těchto zvířat : kočka, pes, liška, kuna, zajíc, srnka, jelen a muflon.

3, Odlévání stop – nejprve teorie a poté by si to měl každý vyzkoušet prakticky.

4, První pomoc – omrzliny a popáleniny.

4, Další činnost :

11.1. – Oddílový hokej v Horňáku od 9.00 hodin.

17.1. – Střediskové hrátky na sněhu od 9.00 hodin na Prodance. Každý bude potřebovat sáňky, nebo pekáč a samozřejmě nejoriginálnější sněžné vozidlo.

24.1. – Oddílový hokej na Broďáku od 13.00 hodin.

25.1. – Výprava na běžkách. Sraz jest v 9.00 hodin u skříňky s běžkami a jídlem na celý den. Předpokládaný konec nejdéle okolo 17.30 hodin.

1.2. – Pravděpodobně se pojede do Liberce do Aquaparku.

7.2. – Oddílová rada v klubovně na Skalce od 9.00 hodin.

5, Klíče od chaty – po dohodě se nebudou pro podrádce dělat. Vedení družin se vidí ve škole a tak si mohou klíče předat osobně. Po dohodě se asi jedny náhradní klíče umístní u Ramy doma.

6, Besídka pro rodiče – chtěl bych pochválit družiny Rysů a Bobrů za skvělou práci a odpovědnost při pořádání této besídky. Velkým zklamáním pro nás byla družina Netopýrů, kde krom Bedřicha a Brůči se na to všichni vykašlali. Je to opravdu škoda, protože jejich pásmo bylo opravdu dobré.

7, Nováčkovské zkoušky – připomínám, že všechny nováčkovské zkoušky musí být hotové do příští oddílové rady, to znamená do 7.2.2004.

8, Větroň – protože Větroň stále nejeví jakýkoliv zájem o oddíl, od začátku roku se ničeho nezúčastnil a nemá ani snahu či odvahu to nějak řešit, tak jsme se sním museli rozloučit. Od 22.12.2003 již není členem našeho oddílu.

9, Registrace – opět nastává registrace. Členský příspěvek činí 200Kč. Rádcové vyberou tyto peníze i se seznamem platících členů, nejpozději do 24.1.2004!!!

10, Strhávání bodů v hlášení – dávejte si na to pozor a zacházejte s tím velice opatrně. Vždy zkonzultujte s rádcem, nebo podrádcem. Týká se to hlavně Sumika.

11, IntercampIntercamp proběhne poslední víkend v květnu a účastníci budou na 1 den uvolněni ze školy. Předběžně se přihlásili tito bratři : Bedřich, Brůča, Drobek, Anče, Kuba Možíž, Šmoula, Rama, Sumik, Ninik, Voříšek, Closeo, Hraboš, Bidlo, a Kuba Čeřovský. Kritéria  pro účast jsou následující : minimálně nováčkovská zkouška, vzorné vystupování, úplný kroj a dobrá docházka. Vedení oddílu všechny přihlášené adepty posoudí a potom rozhodne. Poplatek za táboření činí 450Kč.( to je cena bez stravy ). Stravování je individuální. Spí se ve vlastních stanech. Doprava bude vlakem.

12, Klíče od kumbálu – zůstanou jen u vůdců. Po dohodě je možnost sportovní náčiní vytáhnout a zanechat v klubovně.

13, Omluva Sumečkovi – Sumečkovi by se měli omluvit tito bratři : Bedřich, Rama a Brůča za zničení bubnů na vánoční schůzce.

V Červeném Kostelci 10.1.2004

Zapsal Roy